Aydın Haberleri, Aydın Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Radisson Blu Diyarbakır, hizmete açıldı

Aralık 2013’te yapımına başlanan ve yapımı 3,5 yıl süren ve toplamda 25 milyon dolar harcanan Radisson Blu Hotel Diyarbakır hizmete açıldı. Açılışta konuşan The Rezidor Hotel Group Orta Doğu ve Türkiye Bölge Başkan Yardımcısı Mark Willis, Radisson Blu’yu Diyarbakır’a getirmekten ve Türkiye’deki varlığımızı genişletmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Otelimizde elverişliliğe odaklandık. Demir veya karayoluyla kolayca erişilebilen, birinci sınıf konuma sahip ve aynı zamanda havaalanına en yakın oteliz. Erişilebilirlik faktörü ve beraberinde ikonik bir uluslararası otel markasının çekiciliği sayesinde yerli ve yabancı misafirlerimizden büyük talep göreceğimize inanıyoruz dedi.

Otelin Diyarbakır Genel Müdürü Mustafa Eryılmaz, Otelin Diyarbakır ekibi olarak, kapılarımızı açmaktan büyük memnuniyet duyuyor, en mükemmel uluslararası lüks konaklama deneyimini misafirlerimize sunmayı bekliyoruz. Otelimizle şehre olumlu katkı sağlayacağımıza inanıyoruz. Diyarbakır’dan İstanbul, Ankara, Kayseri, Sivas ve Malatya’ya kolayca ulaşılıyor. Biz de Türkiye çapında lüks otelciliğin en büyük ayak izlerinden birini oluşturmaya hazırlanıyoruz açıklamasında bulundu. 

Bir önceki yazımız olan Altın ne kadar oldu? 6 Nisan 2017 altın fiyatları başlıklı makalemizde altın, çeyrek altın ve gram altın hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi