Aydın Haberleri, Aydın Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Karina’da gün batımı büyülüyor

Dilek Yarımadası Milli Parkı ile Eski Doğanbey arasında kalan Karina’da gün doğumu ve gün batımı izleyenleri adeta büyülüyor.

M.Ö. 7. yüzyıldan günümüze uzanan bir geçmişe sahip olan Eski Doğanbey köyünün sahilinde yer alan milli parkın deltasındaki Karina’da gün doğumu ve batımı tabiat severlerin yanında fotoğrafçıların da akınına uğruyor. İlk defa görenlerin hayran kaldığı, daha önce görenlerin ise tekrar tekrar görmek istediği Karina’da gün batımı objektiflere bu şekilde yansıdı.

Birçok kişinin stres atmak için bile kısa süreliğine gelip gittiği Karina’da tabiatın her tülü güzelliğinin yaşandığını belirten İsmail Dilşen, “Burası insanlar için bazen seyredilecek en güzel yerlerden bir tanesi, bazen stres atılan en güzel alan, bazen de dertleşilecek en güzel dost gibidir. Bu alanların korunması ve tanıtılması gerekiyor. Bilenler biliyor ama bu güzellikleri bilmeyenler çok daha fazla” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Başak Koleji ‘Atatürk ve Çocuk’ resim yarışmasına damga vurdu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi