Aydın Haberleri, Aydın Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Didim’de başarılı öğrenciler ödüllendirildi

2016-2017 eğitim öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla yaklaşık 17 milyon öğrenci ile 1 milyon 21 bin öğretmen 3 ay sürecek yaz tatiline başladı. Okulların yaz tatiline girmesi sebebiyle Didim’deki tüm okullarda karne sevinci yaşanırken, İlçe Kaymakamı İskender Yönden ise Atatürk İlkokulundaki karne dağıtımı törenine katıldı. Ödül törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Akdemir’de katıldı.

Karne dağıtımı töreni öncesinde Kaymakam Yönden, geçtiğimiz günlerde açıklanan TEOG sonuçlarına göre Didim’den derece yapan 13 öğrenciyi çeyrek altınla ödüllendirirken, ailelerini de tebrik etti.

Ödül töreninin ardından Kaymakam Yönden, Milli Eğitim Müdürü Recep Akdemir ve Okul Müdürü Adem Koçer ile birlikte bazı sınıflarda karne dağıtımı gerçekleştirdi. Öğrencilere karnelerini veren Yönden, tüm öğrencileri güzel ve mutlu bir tatil geçirmeleri temennisinde bulundu.

Bir önceki yazımız olan Nazillili Aşçılar bir ton helva yaparak dağıttı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi