Aydın Haberleri, Aydın Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Aydın’da Hıdrellez coşkuyla kutlandı

Gün boyunca Pınarbaşı meydanının farklı bölgelerinde kurulan şişme oyun parklarında eğlenen çocuklar, bayramı coşku ile kutladı. Şenliğe katılan çocuklar ve aileler yumurta taşıma, halat çekme gibi ödüllü alan yarışmaları ile eğlenceli vakit geçirdiler. Yarışmaları kazanan çocuklar ve ailelerine ödülleri, Aydın Büyükşehir Belediyesi personelleri tarafından takdim edildi.

Büyükşehir Konservatuvar hocaları ve öğrencilerin söylediği şarkılara eşlik eden vatandaşlar, gün boyu süren etkinliklere büyük ilgi gösterdi.

Daha sonra Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Türk Sanat Müziği Korosu’nun Şükran Güngör-Yıldız Kenter Kültür Merkezi ve Tiyatro Salonunda gerçekleştirdiği Hıdırellez özel konserinde, birbirinden değerli sanatçıların unutulmayan eserleri seslendirildi.

Tüm gün süren etkinliklerin ardından, vatandaşlar böyle güzel bir gün geçirdikleri için, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkürlerini ilettiler.

Bir önceki yazımız olan Didim’de bu yıl ilk kez Triatlon yarışmalarına ev sahipliği yaptı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi