Aydın Haberleri, Aydın Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Aydın MHP’den marangozlar odasına referandum ziyareti

Marangozlar Odası Başkanı Süleyman Algün ve yönetim kurulunun hazır bulunduğu ziyarette referandum ve sektör sorunları üzerinde görüş alışverişinde bulunduklarını belirten Algün, “Ziyaret için teşekkür ederiz. Referandum konusunda kafamıza takılan soruları sayın vekilimize sorma imkanımız oldu bu anlamda çok faydalandığımız bir ziyaret olmuştur. Referandum sonuçları memleket ve milletimizin yararına olmasını canı gönülden istiyoruz. Önemli olan ülkemizin ve insanlarımızın kazanması” dedi.

Ziyarette sorulara ve neden ‘Evet’ denilmesi gerektiği üzerine görüşlerini beyan eden MHP’li Depboylu ise, “MHP her zaman ülke menfaatini parti menfaatinin üzerinde tutmuş bir partidir. Geçtiğimiz 40 yıla bakan herkes görür ki eğer ülke söz konusu ise biz her zaman her türlü fedakârlığı yaparız. Dünya devletleri bölgemiz ve ülkemiz üzerinde büyük oyun ve tuzaklar kurmaya devam ediyor. ‘MHP ve Genel Başkan Bahçeli neden değişti’ sorusuna da Sayın Bahçeli Devleti ve Milletine aşık birisidir. Devlet ve Milleti için her şeyi yapar ve şunu da halkımız bilmelidir ki ‘ Devletimizin nasıl idare edildiğini hepimiz biliyoruz. Uluslararası alanda daha güçlü olmamız için mevcut sistem içince Cumhurbaşkanına verilen yetkiler gereği zaten Cumhurbaşkanı istediği gibi hareket ediyor. Referandumda evet çıkması durumunda Cumhurbaşkanının söylenenlerin aksine kanun ve kuralların hakim olduğu bir sisteme kavuşacaktır. Bir nevi mevcutta kullanılan yetkileri yasalaştırmış ve devlet çarkının daha iyi işlemesini sağlayacağız’ biz asla devlet ve milletimizin aleyhine olacak bir karara imza atmayız. Bu ülkede fikir özgürlüğü var. ‘Evet’ diyene de ‘Hayır’ diyene de saygımız var. Burada dikkat çekilen şey şudur. Hayır çıkmasını kim istiyor? Evet çıkmasını kimler istiyor? Buna bakarak halkımızın ve dava arkadaşlarımızın karar vermesini istiyoruz. Biz inanıyoruz ki Evet çıktığında Türkiye ve Türk milletine düşman olanlar çok üzülecekler” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Germencik Belediyesi ‘Deli Bayramını’ halkla buluşturuyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi